yumusacik-yilbasi-hediyeleri-yastiklar

Yumuşacık Yılbaşı Hediyeleri: Yastıklar

Yılbaşı hediyeleri genelde küçük hediyelerden oluşuyor. Hediye alacaklarımız çok olunca listemiz kabarıyor. Bu sene bir değişiklik yapıp farklı yılbaşı hediyeleri ile de karşılaşabilirsiniz.

Bu hediyelerden birisi de yastıklar! İçi elyaf dolgulu olan yastıklar, kişiye özel olarak tasarlanabiliyor. Üstelik yılbaşı tasarımıyla da sevdiklerinize yeni yıl mesajınızı iletebileceksiniz.

Yeni Yıl Mesajları İçeren Yılbaşı Hediyeleri: Yastıklar

Çılgın Bir Yıl Kare Yastık

yumusacik-yilbasi-hediyeleri-yastiklar-01

Her yeni yılda en büyük temennimiz güzel bir yıl geçmesi. Siz de sevdiklerinize çılgın, güzel bir yıl dilemek istiyorsanız çılgın tasarımlı kare yastıkları tercih edebilirsiniz. :)

Sevgililere Özel Aşk Dolu Kare Yastık

yumusacik-yilbasi-hediyeleri-yastiklar-02

Çiftler için özel olarak tasarlanan bu yastık, sadece yılbaşında değil her özel günde hediye edebilecek cinsten! Üzerinde istediğiniz mesaj ve isimlerin yer aldığı kare yastıkları mutlaka hediye listenize ekleyin.

Yılbaşı Çiftleri 2li Yastık Seti

yumusacik-yilbasi-hediyeleri-yastiklar-03

Minyatür tasarımınızın yer aldığı kişiye özel yastık setiyle tanışın. İsimlerinizle daha da özel hale gelen yastıklar sevdiklerinizi sürekli yanınızda hissettirecek.

Ömür Boyu El Ele Yastık Seti

yumusacik-yilbasi-hediyeleri-yastiklar-04

Birliktelikleri sadece kalplerde değil yastıklarda da hissettiren ömür boyu el ele yastık seti, en romantik mesajı içeriyor. İsimlerinizi de yazdırabileceğiniz yastık, ömür boyu bir yastığa baş koymak isteyenler için tasarlandı.

2017 Hatırası Yılbaşı Yastığı

yumusacik-yilbasi-hediyeleri-yastiklar-05

Yılbaşı temalı bu yastık aynı zamanda romantik unsurlar barındırıyor. Sevgilinize ya da eşinize bu özel yastıkla güzel bir yılbaşı sürprizi yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken fotoğrafınızı seçip sipariş oluşturmak.

Yılbaşı Hediyesi Yastıklar

yumusacik-yilbasi-hediyeleri-yastiklar-06

En güzel yılbaşı hediyesi, sevgi olanlar için özel bir ürünümüz var. En güzel hediyenin “o” olduğunu gösteren bu yastığa ne dersiniz? Sevdiğiniz kişinin fotoğrafıyla hazırlanan bu yastığı mutlaka inceleyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *