yeni-yila-yepyeni-yilbasi-hediyeleri

Yeni Yıla Yepyeni Yılbaşı Hediyeleri

Yeni yıl demek adeta hayata da yeni başlangıçlar yapmak demektir. Yeni dilekler, yeni hayaller, yeni planlar ve tabii yepyeni hediyeler… Listemiz bu kadar kabarıkken, önceliği genelde yeni yıl hediyesine veririz.

Yeni yıla girerken ailemizi, arkadaşlarımızı kısacası tüm sevdiklerimizi mutlu etmeye çalışıyoruz. Tabii bu da hediyesiz olmaz! 2017’ye girerken sevdiklerinize unutulmaz bir başlangıç sunmak istiyorsanız hediye listemizi mutlaka inceleyin.

2017’ye Özel Yılbaşı Hediyeleri

Kişiye Özel Kol Düğmesi ve Kravat Seti

yeni-yila-yepyeni-yilbasi-hediyeleri-01

Genelde yılbaşı hediye sepetlerinde kırmızı tonlar ağırlığını koyar. Ancak bu klasik sette bu durum söz konusu değil. Tarz sahibi herkesin hoşuna gidecek bu hediye setinde kişiye özel kol düğmeleri ve kaliteli bir kravat yer alıyor.

Kişiye Özel D S Damat Gömlek

 

yeni-yila-yepyeni-yilbasi-hediyeleri-02

İster babanıza isterseniz de erkek arkadaşınıza bu özel tasarım gömleği yılbaşı hediyesi olarak sunabilirsiniz. Kişiye özel olarak tasarlanan gömlek unutulmaz hediyeler arasına girmeyi hak ediyor.

Kişiye Özel Kadın Cüzdan ve Ayna Seti

yeni-yila-yepyeni-yilbasi-hediyeleri-03

Hem ayna hem de cüzdandan oluşan bu setin bir diğer özelliği ise üzerinde isim taşıması. Kişiselleştirilebilen hediye setini tüm sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

Kişiye Özel Noel Baba 3 Boyutlu Led Lamba

yeni-yila-yepyeni-yilbasi-hediyeleri-04

Noel baba figürlü 3 boyutlu LED lamba, dekoratif olarak da farkını ortaya koyuyor. Etrafa ışık saçarak mutlu yıllar mesajını ileten LED lamba, ilginç hediye arayanlar için birebir bir ürün.

Çılgın Bir Yıl Kare Yastık

yeni-yila-yepyeni-yilbasi-hediyeleri-05

Çılgın bir yıl dileklerinizi bu yumuşacık yastıklarla vermeye ne dersiniz? Tüm sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu yastık; yeni yıl dileklerinizi sevdiklerinize iletiliyor.

Romantik Ayıcık Hediye Kutusu

yeni-yila-yepyeni-yilbasi-hediyeleri-06

Romantik olduğu kadar sevimliliğiyle de dikkat çeken hediye kutusu, kalpli notlar içeriyor. Sevgilinize iletmek istediğini hem yeni yıl hem de sevgi sözcüklerini bu sevimli ayıcıklar iletebilir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *