tasarim-yilbasi-hediyeleri-poster-modelleri-9

Tasarım Yılbaşı Hediyeleri: Poster Modelleri

Yılbaşında küçük bir sürpriz yapmayı planlayanlar kişiye özel olarak tasarlanmış bu poster seçeneklerini çok beğenecekler. Sevdiklerinize sizin için ne kadar değerli olduklarını hissettirmenin küçük ama en etkili yollarından biri olacak bu poster modelleri ile siz de “ne sürpriz yapsam?” stresinizden kurtulun!

Süprizlerle dolu bir insan olmak kolay değil tabii… Siz de tercih edeceğiniz bu posterler sayesinde sevdiklerinizin odasında ömür boyu yerini alacak bir hediye seçmiş olacaksınız.

En Çok Satan Yılbaşı Hediyeleri: Posterler

Fotoğraflı Yılbaşı Posteri

tasarim-yilbasi-hediyeleri-poster-modelleri-1

İster firmanız için isterseniz de dostlarınıza özel olarak alabileceğiniz bu poster tamamen tercih ettiğiniz doğrultuda hazırlanıyor.

 

Ev Partisi Yılbaşı Posteri

tasarim-yilbasi-hediyeleri-poster-modelleri-2

Yılbaşı partisi yapmak ve bunu afişe etmek isteyenlerin dikkatine! Üzerine fotoğrafınızı ve dilediğiniz metni yazdırabildiğiniz parti posterimizle tanışmaya ne dersiniz?

 

Fotoğraflı Aşk Yağmuru Poster

tasarim-yilbasi-hediyeleri-poster-modelleri-3

Sevgilinize olan aşkınızı ona yapacağınız sürprizlerle gözler önüne serebilirsiniz. Onun için poster yaptıracağınızı tahmin etmeyen sevgiliniz bu hediyeniz karşısında çok şaşıracak.

 

 

Çifte Kumrular Poster

tasarim-yilbasi-hediyeleri-poster-modelleri-4

Şık bir tasarıma sahip poster kimin hoşuna gitmez ki! Sevgilinize ya da en sevdiğiniz biricik dostunuza özel olarak hazırlayabileceğiniz bu postere fotoğrafınızı, isimlerinizi ve mesajınızı bastırabiliyorsunuz.

 

Çiftlere Özel Nişan Posteri

tasarim-yilbasi-hediyeleri-poster-modelleri-5

Yeni yılda evlilik teklif etmeyi düşünenler bu postere hayran kalacak! İsim, tarih ve mesaj bilgilerini dilediğiniz şekilde değiştirebildiğiniz bu tasarım poster yeni yıla aşk dolu bir başlangıç yapmanız konusunda sizi destekliyor olacak.

 

 

Yeni Bebeklere Özel Doğum Günü Posteri

tasarim-yilbasi-hediyeleri-poster-modelleri-6

Yeni yılda doğan miniklere özel olarak tasarlanmış bu şirin poster, odalarının kapısına asılabilecek en renkli ürünlerden biri…

 

 

Aşk Dolu 2017 Posteri

tasarim-yilbasi-hediyeleri-poster-modelleri-7

Sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi bir poster aracılığıyla haykırabilirsiniz. Fotoğrafınızın, isimlerinizin ve yeni yıl mesajınızın yer alacağı bu poster unutulmaz bir hediye olmaya aday!

 

 

Kişiye Özel Aşk Posteri

tasarim-yilbasi-hediyeleri-poster-modelleri-8

Romantikliği 2017 yılında da elden bırakmak istemeyenler kişiye özel olarak tasarlanan bu postere hayran kalacaklar…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *