kisiye-ozel-yilbasi-hediyeleri-2017-defterleri-9

Kişiye Özel Yılbaşı Hediyeleri: 2017 Defterleri

Alacağınız hediyenin tamamen yeni yıl konseptli bir şeyler olmasını istiyorsanız, isme özel olarak hazırlanan 2017 yeni yıl defterlerimizi sakın kaçırmayın! Farklı renk alternatifleri, farklı tasarımları ve modelleriyle herkesin favorisi olmayı başaran bu defterlerimiz sizi hediye stresinden kurtarmaya geliyor. Yılbaşı hediyeleri arasında en çok tercih edilen defter modellerimizi sizin için derledik ve beğeninize sunduk. Bakalım siz 2017 yılında mutlu edeceğiniz sevdikleriniz için bu defterleri beğenecek misiniz? O zaman daha fazla beklemeyelim ve sizi orijinal defter modellerimizle baş başa bırakalım. Şimdiden herkese mutlu ve sevdikleriyle geçecek nice güzel yıllar dileriz :)

Yılbaşı Hediyesi Olacak En Güzel Ajanda Modelleri

Geyikli Yılbaşı Defterleri

kisiye-ozel-yilbasi-hediyeleri-2017-defterleri-1

Yılbaşı denildiği zaman akla gelen figürlerden biri olan geyik modası, artık yeni yıl defterleri üzerindeki yerini de aldı. 8  farklı renk seçeneği bulunan bu defter modellerimize hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabiliyorsunuz.

 

İsme Özel Ahşap Yeni Yıl Defteri

kisiye-ozel-yilbasi-hediyeleri-2017-defterleri-2

Ahşabın orjinalliğine güvenenler, yeni yıl mesajlı ve isim yazdırılabilen bu defterimizi çok sevecekler. Defter, yanındaki kalemiyle birlikte gönderilmektedir. Çam ağacı temalı ahşap defter modelimiz ideal bir yılbaşı hediyesi olmaya aday!

 

Harfli Ahşap Defter

kisiye-ozel-yilbasi-hediyeleri-2017-defterleri-3

Hediye edeceğiniz kişiye tamamen ismine özel bir sürpriz yapmak istiyorsanız, isminin baş harfini kazıtabileceğiniz ahşap defter alternatiflerimizi kaçırmayın deriz 😉

 

 

Kenarı Renkli 2017 Ajandaları

kisiye-ozel-yilbasi-hediyeleri-2017-defterleri-4

5 farklı renk seçeneği bulunan ve kişiye özel olarak hazırlanan lastikli defterlerimize isim yazdırarak hediyenizin hafızalara kazınmasını sağlayabilirsiniz.

 

Harfli 2017 Ajandası

kisiye-ozel-yilbasi-hediyeleri-2017-defterleri-5

Yazı yazmayı seven sevdiklerinize sizi hatırlatacak bu ajandaların 4 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Ajandalara isim ve soy isminizin baş harflerini yazdırmanız mümkündür.

 

Kişiye Özel Deri Kapaklı Ajanda -2017

kisiye-ozel-yilbasi-hediyeleri-2017-defterleri-6

2017 yılına özel olarak hazırlanmış deri kapaklı bu ajandanın ilk kapağını basit bir organizer olarak da kullanabilirsiniz. Siyah, kahverengi, lacivert ve kırmızı olmak üzere 4 renk seçeneği bulunmaktadır.

 

 

Deri Kapaklı 2017 Ajandası

kisiye-ozel-yilbasi-hediyeleri-2017-defterleri-7

Yeni yılın ve hediye edeceğiniz kişinin isminin yazılı olacağı deri kapaklı kırmızı ajanda kullanışlı bir hediye almak isteyenlerin tercihi olacak!

 

Rengarenk Deri Kapaklı 2017 Ajandaları

kisiye-ozel-yilbasi-hediyeleri-2017-defterleri-8

Renk seçenekleriyle ve uygun fiyatıyla dikkat çeken bu ajandalarımız, tamamen kişiye özel olarak hazırlanmakta olup sevdiklerinizi mutlu etmeye geliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *