kar-temali-birbirinden-guzel-yilbasi-hediyeleri-8

Kar Temalı Birbirinden Güzel Yılbaşı Hediyeleri

Sizce de yeni yılı temsil edecek yılbaşı hediyeleri kar temalı olmalıysa, en çok satanlar listemizin gözdesi olan birbirinden şirin bu ürün alternatiflerimizi kaçırmayın! Alacağınız hediyelerin de en az fikirleriniz kadar marjinal olmasını istiyorsanız,  kişiye özel ürünlerimizin de bulunduğu bu hediye listemizi çok beğeneceğinizden eminiz! Hemen her yaş grubuna hitap eden ürünlerle, siz de sevdiklerinizin mutluluğuna vesile olabilir ve onların hafızasında sürprizleri seven biri olarak yerinizi edinebilirsiniz. Hediye seçerken büyük kararsızlıklar yaşıyorsanız, bu kararsızlığınızı ortadan kaldıracak birbirinden şirin hediye alternatiflerimizle tanışın.

Yılbaşı Hediyesi Olacak En Renkli Hediye Fikirleri

Yeni Yıla Özel Kar Küreleri

kar-temali-birbirinden-guzel-yilbasi-hediyeleri-1

Noel baba, geyik ve penguen olmak üzere üç modeli bulunan yeni yıla özel kar küreleri her yaş grubuna hediye edilebilecek en şirin yılbaşı hediyelerinden… Siz de kar yağdığı zaman yere düşen kar tanelerini seyretmeyi seviyorsanız, mevsimini beklemenize gerek kalmadan bu kar küreleri sayesinde kendinize kar torpili geçebileceksiniz.

İsim Baskılı Yılbaşı Termosu

kar-temali-birbirinden-guzel-yilbasi-hediyeleri-2

Yılbaşı mesajınızı yazdırabildiğiniz bir termosa ne dersiniz? Kardan adam ve kar temasıyla dikkat çeken yılbaşı termosuna hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabiliyorsunuz. Ürün standart olup sadece isim kısmını dilediğiniz şekilde değiştirmeniz mümkündür.

 

Kardan Adam Tasarımlı Power Bank 2400 MAh

kar-temali-birbirinden-guzel-yilbasi-hediyeleri-3

Şarj ihtiyacınızı başkalarına “şarj aletin var mı?” diye sormaya gerek kalmadan her an giderebilirsiniz. Priz bulamadığınız zamanlarda en büyük destekçiniz olacak kardan adam tasarımlı powerbank, en şık yılbaşı hediyelerinden.

 

Kar Küresi Fotoğraf Çerçevesi
kar-temali-birbirinden-guzel-yilbasi-hediyeleri-4

Hediyeyi vereceğiniz kişinin fotoğrafını yerleştirebileceğiniz kar küresi fotoğraf çerçevesi manevi bir yılbaşı hediyesi arayanların favorisi olacak.

Kar Küresi Yılbaşı Yastıkları
kar-temali-birbirinden-guzel-yilbasi-hediyeleri-5

İstediğiniz fotoğrafı ve mesajı bastırabileceğiniz kar küresi tasarımlı yastık kılıflarının kare ve dikdörtgen olmak üzere iki seçeneği bulunmaktadır.

Müzikli Kar Küreleri
kar-temali-birbirinden-guzel-yilbasi-hediyeleri-6

Dekoratif olarak en çok sevdiğiniz ürünler arasında kar küresi de yer alıyorsa, içinde Noel babaların yer aldığı bu kar kürelerini kaçırmayın!

Yılbaşı Hediyesi Yastıklarkar-temali-birbirinden-guzel-yilbasi-hediyeleri-7

Hediyenizin, sevdiklerinize kendilerini özel hissettirmesini istiyorsanız fotoğraf ve mesaj baskılı yılbaşı yastıklarımız tam sizlik! Yastıkların kare ve dikdörtgen olmak üzere iki seçeneği bulunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *