Tag Archives: Yılbaşı hediyesi

dolu-dolu-yilbasi-hediyesi-hediye-kovalari-9

Dolu Dolu Yılbaşı Hediyesi: Hediye Kovaları

Alacağınız yılbaşı hediyelerinin dolu dolu olmasını ve sevdiklerinize onları dolu dolu sevdiğinizi temsil etmesini istiyorsanız birbirinden şık yılbaşı hediyesi kovalarımız ile siz de tüm dostlarınıza 2017 yılına unutamayacakları bir başlangıç yapmaları konusunda yardımcı olabilirsiniz. Sıradan hediyeler almaktan sıkılanlar birbirinden anlamlı bu hediye kovalarımızı eminiz ki çok sevecekler…

Yılbaşı Hediyesi Olacak Hediye Kovası Modelleri

Süslü Anneye Hediye Kovası

dolu-dolu-yilbasi-hediyesi-hediye-kovalari-1

Süslü annenize verebileceğiniz ideal bir yılbaşı hediyesi arıyorsanız, içerisinde oje kurutucusu, ayna ve manikür setinin bulunduğu bu şık hediye kovasını kaçırmayın 😉

 

Kalbim Seninle Hediye Kovası

dolu-dolu-yilbasi-hediyesi-hediye-kovalari-2

Mesafeler sevmeye engel değildir. Sizden uzak olan sevdiklerinize “Uzak olabilirsin ama her şeye rağmen kalbim seninle” mesajı vermek istiyorsanız içerisinde çikolataların ve şirin peluşun bulunduğu hediye kovamızı tercih edebilirsiniz.

 

Pembe Bisikletli Aşk Kovası

dolu-dolu-yilbasi-hediyesi-hediye-kovalari-3

İçerisinde 2 adet kalp şeker, iki adet kalp balon ve bir adet peluş ayıcık bulunan bu pembe bisiklet dekoratif olarak da evinizin atmosferini değiştirecek.

 

 

Şeker Dolu Aşk Kovası

dolu-dolu-yilbasi-hediyesi-hediye-kovalari-4

Seni çok seviyorum mesajlı şeker dolu kavanozları olan bu şirin kova, içerisinde 3 adet ayıcığıyla birlikte sizce de fazlasıyla sevimli durmuyor mu?

Sevgililer Günü Hediyesi Şeker Kovası

dolu-dolu-yilbasi-hediyesi-hediye-kovalari-5

Kırmızı ve beyaz olmak üzere 2 farklı kova rengi seçeneği bulunan bu ürünün içerisinde sizi tatlı krizine sokacak tüm abur cubur ürünleri mevcut :) Şeker sevenler bu kovaya eminiz ki hayran kalacaklar :) Siz de en az bu şekerler kadar tatlı olan dostlarınızı şaşırtmaya hazır olun!

 

Aşk Dolu Balonlu Kova

dolu-dolu-yilbasi-hediyesi-hediye-kovalari-6

Romantik olduğu kadar da tatlı bir yılbaşı hediyesi arayanlar, içerisi çikolata ve romantik balonlarla dolu olan bu hediye kovasını büyük bir keyifle herkese hediye etmek isteyecekler.

 

Yılbaşına Özel Hediye Kovası

dolu-dolu-yilbasi-hediyesi-hediye-kovalari-7

Yıldız şeker drajelerinin bulunduğu mini şişe, baston şeker ve sevimli ayıcığın yer aldığı mutlu yıllar hediye kovası her yaş grubuna hediye edilebilecek ideal ürünlerden…

 

Nostaljik Hediye Kovasıdolu-dolu-yilbasi-hediyesi-hediye-kovalari-8

90’lı yıllara büyük özlem duyanların çok keyif alacağı bir hediye kovasıyla karşınızdayız!  İçerisinde 90’lı yılların oyun ve yiyeceklerinin bulunduğu hediye kovası sevdiklerinizi nostalji turuna çıkarmanız konusunda size yardımcı olacak.

anilari-taze-tutacak-yilbasi-hediyesi-fotograf-cerceveleri-9

Anıları Taze Tutacak Yılbaşı Hediyesi: Fotoğraf Çerçeveleri

Anılarına sadık olanların çok seveceğini düşündüğümüz birbirinden şık fotoğraf çerçevelerimizle tanışmaya ne dersiniz? Fotoğraf çekilmeyi seven dostlarınıza en sevdiği fotoğrafları muhafaza edebileceği dekoratif çerçeveler hediye edebilirsiniz. Anlamlı yılbaşı hediyeleri arayanların bu şık fotoğraf çerçevelerimizle de tanışmalarında fayda var. Annenize, arkadaşınıza, eşinize kısaca tüm sevdiklerinize hediye edebileceğiniz fotoğraf çerçevelerimizin farklı modelleri aşağıdaki gibidir…

 

Dekoratif Yılbaşı Hediyesi: Fotoğraf Çerçeveleri

Manyetik Kalp Fotoğraf Çerçevesi

anilari-taze-tutacak-yilbasi-hediyesi-fotograf-cerceveleri-1

Işıklı manyetik kalp fotoğraf çerçevesi ile sevgilinize romantik bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Fotoğraflı kısmı 360 derece dönebilen kalp fotoğraf çerçevesiyle 2017 yılına romantik bir başlangıç yapabilirsiniz.

 

Ahşap Dekoratif Fotoğraf Çerçevesi

anilari-taze-tutacak-yilbasi-hediyesi-fotograf-cerceveleri-2

Kolaj programı kullananlar bu renkli fotoğraf çerçevesini çok sevecekler :) En güzel anlarınızı temsil eden fotoğraflarınızı yerleştirebileceğiniz ahşap dekoratif fotoğraf çerçevesi kullanışlı hediye arayanların seçeneği olacak.

 

Retro Fotoğraf Çerçevesi

anilari-taze-tutacak-yilbasi-hediyesi-fotograf-cerceveleri-3

Nostaljiye özlem duyanlar retro fotoğraf çerçevelerimizi çok sevecekler. Çerçevelerin siyah ve kahverengi olmak üzere iki renk alternatifi bulunmaktadır.

 

İstanbul Temalı Fotoğraf Çerçeveleri

anilari-taze-tutacak-yilbasi-hediyesi-fotograf-cerceveleri-4

İstanbul temalı fotoğraf çerçevelerimiz sayesinde, tam bir İstanbul tutkunu olan dostlarınıza ömür boyu unutamayacakları bir yılbaşı hediyesi vermeye var mısınız? Çerçevelerin 4 farklı tasarım modeli bulunmaktadır.

 

Kalp Fotoğraf Çerçeveleri

anilari-taze-tutacak-yilbasi-hediyesi-fotograf-cerceveleri-5

Aşkınızı temsil edecek kalpli fotoğraf çerçeveleri ile fotoğrafladığınız en güzel anlarınızı çerçeveye yerleştirerek sevgilinize hediye edebilirsiniz. Sizi romantik görmek isteyen eşiniz de bu jestinizi unutamayacak 😉 Çerçevelerin siyah ve kırmızı olmak üzere 2 renk seçeneği vardır.

 

Dantelli Fotoğraf Çerçeveleri

anilari-taze-tutacak-yilbasi-hediyesi-fotograf-cerceveleri-6

Dantel modası hız kesmeden devam ediyor… Dantel tasarımıyla dekoratif olarak evinizde çok daha hoş duracak bu fotoğraf çerçevelerinin de 3 farklı modeli bulunmaktadır.

 

Fotoğraf Çerçeveli Nostaljik Metal Yarış Arabası

anilari-taze-tutacak-yilbasi-hediyesi-fotograf-cerceveleri-7

Araba tutkunları nostaljik fotoğraf çerçevesi ürünümüzü çok sevecekler. Küçük ama şık bir yılbaşı hediyesi vermek istiyorsanız iki renk alternatifi bulunan metal yarış arabası fotoğraf çerçevemizi tercih edebilirler.

 

Dönen Küp Resim Çerçevesi

anilari-taze-tutacak-yilbasi-hediyesi-fotograf-cerceveleri-8

Elektronik olarak fotoğraflarınızı yükleyebildiğiniz ve kendi etrafında 360 derece dönebilen küp resim çerçevesi sıradışı yılbaşı hediyesi arayanların büyük beğenisini kazanıyor.

yilin-her-gunu-alinabilecek-yilbasi-hediyesi

Yılın Her Günü Alınabilecek Yılbaşı Hediyesi

Yılbaşı, özel günler arasında her zaman farkını ortaya koymuştur. Anneye, kardeşe, sevgiliye, eşe dosta kısacası herkese yılbaşı hediyesi alınabilir. Bu nedenle olacak ki hediye seçimleri de hem zor hem de plansız olmuştur.

Bir de hediye seçimizi son güne bırakma alışkanlığımız olunca yılbaşı, eğlence yerine strese dönüşüyor. Ancak siz bu duruma düşmek istemiyor ve yılbaşı hediyemi şimdiden hazırlamak istiyorum diyorsanız bu içeriği mutlaka incelemelisiniz.

Herkesi Mutlu Edebilecek Yılbaşı Hediyesi

Nostaljik Atlı Karınca Müzik Kutusu

yilin-her-gunu-alinabilecek-yilbasi-hediyesi-01

Nostaljiyi yaşatan tüm hediyeler bir tık daha değerlidir. Geçmişteki güzel günlerimizi hatırlatan atlıkarıncalar da bunlardan birisi. Hem rahatlatıcı bir müziği olan hem de dekoratif ögeleri olan bu ürünü sevdiklerinize armağan edebilisiniz.

2017 Hatırası Yılbaşı Duvar Saati

 

yilin-her-gunu-alinabilecek-yilbasi-hediyesi-02

Saatler artık daha güzel geçecek. Her an en sevdiğiniz fotoğrafınız bu saat sayesinde gözünüzün önünde olacak.

Kişiye Özel Manyetik Kum Saati

yilin-her-gunu-alinabilecek-yilbasi-hediyesi-03

İlginç olduğu kadar romantik de olan manyetik kum saati, size ait hisleri en güzel şekilde taşır. Sevgilinize söylemek istediklerinizi manyetik kum saatin üzerine yazdırabilirsiniz.

Drajeli Yılbaşı Hediyeleri

yilin-her-gunu-alinabilecek-yilbasi-hediyesi-04

Lezzetli hediyelere de listenizde yer açın. İçinde yılbaşına özel birbirinden lezzetli ve rengarenk drajelerin yer aldığı hediyeler herkesi mutlu edecek.

Yılbaşı Hediyesi Makyaj Aynası

yilin-her-gunu-alinabilecek-yilbasi-hediyesi-05

Makyaj aynaları sadece yılbaşında değil her dönem hediye olarak kullanılabilir. Herkesin ihtiyaç gördüğü aynalar, kişiye özel olarak tasarlanarak fotoğrafla işleniyor.

Ömür Boyu El Ele Yastık Seti

yilin-her-gunu-alinabilecek-yilbasi-hediyesi-06

Yumuşacık yastıklar artık sevgi dolu tasarımlarla üretiliyor. Üzerinde isimlerinizin ve temenni dileğinizin bulunduğu yastık setini hem kendinize hem de eşinize hediye edebilirsiniz.