Tag Archives: Hediyeler

Yeniyıla Özel Sevgiliye İlginç Hediye Seçenekleri

Yeni bir yıl demek açılan yepyeni sayfaların habercisi demektir. Bu taze sayfalara sevgilinizle geçireceğiniz mutlu günlerin eklenmesini ister misiniz? Size bu imkanı verecek olan bu ilginç hediyeseçenekleri herkes tarafından çok konuşulacak. Sevgilinizin elinden düşürmeyeceği bu ürünler sayesinde unutulmaz olmaya adaysınız demektir.

Sevgiliye En İlginç Yeniyıl Hediyeleri

Alışverişi seven bir sevgiliniz varsa ona telefonunu veya kalemlerini koyabileceği bu hediye seçeneğini sunmanız çok yerinde olacak..

 

 

Sevgiliniz ilginç aksesuarlardan hoşlanıyorsa, bu kapı tutucusu onun vazgeçilmezi olmaya geliyor. Yeniyıla en özel hediye seçenekleriyle girmeye hazır olun.

 

 

Sevgiliye hediyekategorisinin en kullanışlı ürünlerinden olan kart bıçak sayesinde en özel hediyeyi sunmaya hazır mısınız?  Sevgiliniz bu hediye seçeneğini çok beğenecek.

 

Sevgilinize sizi unutturmayacak olan bu kart bıçak sayesinde en leziz pastaları kesme fırsatını sunun.

İlginç hediye arayışı içindeyseniz, bu müzikal cetvel sayesinde sevgilinize en ilginç ürünü sunmuş olacaksınız.

Yeni Yıl Hediyesi Önerileri

İç çamaşırlarımı askıya asma taraftarı değilim. Onların çekmecemde yeri her zaman hazırdır, ancake eğer siz iç çamaşırlarını askılara asmayı seven tarzda biriyseniz, Ataç Şeklinde Askı’yı çok beğeneceksiniz.

Continue reading

Bu Yılbaşı Hediyesi Çok Konuşulacak

Bazen bir restorandan çıkarken içeceğinizi de yanınıza almak istersiniz. Böyle durumlarda, arabanıza doğru yürürken ellerinizde çok fazla şey olduğu için içeceğinizi taşıyabileceğiniz bir şeye ihtiyaç duyarsınız. İşte, bizim bu sorununuza bir çözümümüz var.

Continue reading

Teknolojik Yeni Yıl Hediyeleri

Geçen sene bir çok farklı peçete fikri gördük, ancak bu peçete e-mürekkep ve RF teknoloji kullanma konusunda bir ilk. The Napkin PC- Peçete Bilgisayar, grup çalışmaları için tasarlanmıştır. Her kalem, sizin yazdıklarınızı  bir ana istasyon bilgisayarına gönderir.

Continue reading

Aradığınız Yılbaşı Hediyesi Bulundu!

Bu ürün, yeni insanlarla ilk tanışmanızda sadece tokalaşarak bilgi paylaşımında bulunmanızı sağlar. Göçebe bir hayatın en önemli noktası düzenli olarak seyahat etmektir, ve bugünlerde insanlar eskisinden çok daha fazla ve çok daha kolayca seyahat etmektedirler.

Continue reading

Yeni Yılda Farklı Hediyelere Yönelin

Bir kalıp sabun belki de, bugüne kadar yaratılmış en etkili ürünlerden biridir. Temizlenmesini istediğiniz yere sabunu sürersiniz ve sürdüğünüz sabun yok olup gider.. yani, çoğunlukla. Hayatta çok az şey fiziksel olarak bu köpükten oluşan çözümü elinizde tutabilmek kadar zordur.

Continue reading

Nişanlınız İçin Yılbaşı Hediye Fikirleri

Serin esintiler başladı, kış kokusu tam teşekküllü kışa dönüşmek üzere ve neredeyse Noel zamanı! Mağazalar baştan aşağı dekore ediliyor ve Noel ağaçları kamyonetlerden gözükmeye başlayabilir. Oyuncakçılar da yılbaşı için özenle hazırladıkları oyuncakları çıkarıyorlar.

Continue reading

Çevre Dostu Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşı döneminin ne kadar da kötüye gittiğini fark etmiş olmalısınız. Her sene daha büyük ve daha pahalı hediye almaya çalışanlar, son dakika ve fazla düşünülmeden alınmış hediyeler ve yanlış hediye seçimleri git gide artmaktadır. Yılbaşında hediye alıp vermek aslında çok güzel bir olaydır. Beklentisiz alınıp verilen hediyeler de en güzelleridir.Yılbaşı hediye alışverişi bir kâbusa dönüşebilir. Kalabalık alışveriş merkezleri, mağazalar ve rahatsız edici müzikler hepsi bir araya geldiğinde kafanızı karıştırabilir. Bu alışveriş çılgınlığının önüne geçmenin zamanı geldi ve artık çevreye zararı olmayan hediyeler almak için harekete geçin. İşte birkaç öneri:

Continue reading

Pipet Hediyeli Kapak!

İşte size yeni bir fikir! Elimizde bir şişe kapağı ve kapağın altında bir sızdırmazlık şeridi var. Kapağı açtığınızda, şeridi yerinden çıkardığınızda  işte size pipet

!

Continue reading

Fazla Masraf Gerektirmeyen Yeni Yıl Hediyeleri

Yılbaşı yaklaşıyor. Herkes sevdiklerine hediyeler almak için alışverişe çıkıp aldıkları hediyeleri paketliyor ve heyecanlı yeni yılı bekliyorlar. Peki, çok paranız yoksa ve hediye vermeniz gereken kişi sayısı çoksa ne yapabilirsiniz?

Continue reading