dolu-dolu-yilbasi-hediyesi-hediye-kovalari-9

Dolu Dolu Yılbaşı Hediyesi: Hediye Kovaları

Alacağınız yılbaşı hediyelerinin dolu dolu olmasını ve sevdiklerinize onları dolu dolu sevdiğinizi temsil etmesini istiyorsanız birbirinden şık yılbaşı hediyesi kovalarımız ile siz de tüm dostlarınıza 2017 yılına unutamayacakları bir başlangıç yapmaları konusunda yardımcı olabilirsiniz. Sıradan hediyeler almaktan sıkılanlar birbirinden anlamlı bu hediye kovalarımızı eminiz ki çok sevecekler…

Yılbaşı Hediyesi Olacak Hediye Kovası Modelleri

Süslü Anneye Hediye Kovası

dolu-dolu-yilbasi-hediyesi-hediye-kovalari-1

Süslü annenize verebileceğiniz ideal bir yılbaşı hediyesi arıyorsanız, içerisinde oje kurutucusu, ayna ve manikür setinin bulunduğu bu şık hediye kovasını kaçırmayın 😉

 

Kalbim Seninle Hediye Kovası

dolu-dolu-yilbasi-hediyesi-hediye-kovalari-2

Mesafeler sevmeye engel değildir. Sizden uzak olan sevdiklerinize “Uzak olabilirsin ama her şeye rağmen kalbim seninle” mesajı vermek istiyorsanız içerisinde çikolataların ve şirin peluşun bulunduğu hediye kovamızı tercih edebilirsiniz.

 

Pembe Bisikletli Aşk Kovası

dolu-dolu-yilbasi-hediyesi-hediye-kovalari-3

İçerisinde 2 adet kalp şeker, iki adet kalp balon ve bir adet peluş ayıcık bulunan bu pembe bisiklet dekoratif olarak da evinizin atmosferini değiştirecek.

 

 

Şeker Dolu Aşk Kovası

dolu-dolu-yilbasi-hediyesi-hediye-kovalari-4

Seni çok seviyorum mesajlı şeker dolu kavanozları olan bu şirin kova, içerisinde 3 adet ayıcığıyla birlikte sizce de fazlasıyla sevimli durmuyor mu?

Sevgililer Günü Hediyesi Şeker Kovası

dolu-dolu-yilbasi-hediyesi-hediye-kovalari-5

Kırmızı ve beyaz olmak üzere 2 farklı kova rengi seçeneği bulunan bu ürünün içerisinde sizi tatlı krizine sokacak tüm abur cubur ürünleri mevcut :) Şeker sevenler bu kovaya eminiz ki hayran kalacaklar :) Siz de en az bu şekerler kadar tatlı olan dostlarınızı şaşırtmaya hazır olun!

 

Aşk Dolu Balonlu Kova

dolu-dolu-yilbasi-hediyesi-hediye-kovalari-6

Romantik olduğu kadar da tatlı bir yılbaşı hediyesi arayanlar, içerisi çikolata ve romantik balonlarla dolu olan bu hediye kovasını büyük bir keyifle herkese hediye etmek isteyecekler.

 

Yılbaşına Özel Hediye Kovası

dolu-dolu-yilbasi-hediyesi-hediye-kovalari-7

Yıldız şeker drajelerinin bulunduğu mini şişe, baston şeker ve sevimli ayıcığın yer aldığı mutlu yıllar hediye kovası her yaş grubuna hediye edilebilecek ideal ürünlerden…

 

Nostaljik Hediye Kovasıdolu-dolu-yilbasi-hediyesi-hediye-kovalari-8

90’lı yıllara büyük özlem duyanların çok keyif alacağı bir hediye kovasıyla karşınızdayız!  İçerisinde 90’lı yılların oyun ve yiyeceklerinin bulunduğu hediye kovası sevdiklerinizi nostalji turuna çıkarmanız konusunda size yardımcı olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *