aski-en-iyi-anlatan-yilbasi-hediyeleri-8

Aşkı En İyi Anlatan Yılbaşı Hediyeleri

Siz de ne kadar romantik olduğunuzu yılbaşında yapacağınız hediye tercihiyle gözler önüne serebilirsiniz. Sizden maddiyattan çok maneviyat bekleyen biricik sevgilinizi aşkınızın temsilcisi olacak aşk temalı hediye fikirleriyle şaşırtabilirsiniz. “Ben romantik olmaktan ne anlarım!” diyenleri bile dünyanın en romantik insanına çevirebilecek kadar iddialı hediye alternatiflerimizle aşk dolu bir 2017 yılı sizi bekliyor.

Aşk Temalı Yılbaşı Hediyesi Arayanlara Hediye Rehberi

Seni Her Şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi

aski-en-iyi-anlatan-yilbasi-hediyeleri-1

Sevgilinize onu her şeyden çok sevdiğinizi hissettireceğiniz harika bir hediye vermek isterseniz, 4 kalpli kutudan oluşan aşk kulesi ürünümüzü muhakkak görmelisiniz. Kutuların içerisinden sırasıyla draje çikolata, mabel markalı çikolata, kalp çikolata ve romantik cümlelerin yazılı olduğu kalpli kağıtlar bulunmaktadır.

 

Kişiye Özel Film Şeridi Yastık

aski-en-iyi-anlatan-yilbasi-hediyeleri-2

Siz de alacağınız hediyenin ömür boyu sizi temsil edecek nitelikte olmasını istiyorsanız, üzerindeki metinleri dilediğiniz gibi değiştirebildiğiniz romantik yastık kılıfımızı kaçırmayın.

 

Sevgililere Özel Aşk Dolu Kare Yastık

aski-en-iyi-anlatan-yilbasi-hediyeleri-3

Sevgilinize “Zaman seninle anlamlı” demek için neyi bekliyorsunuz! Yılbaşı konseptiyle dikkat çeken bu duvar saatindeki yazıları ve fotoğrafı değiştirebiliyorsunuz.

 

2017 Hatırası Yılbaşı Duvar Saati

aski-en-iyi-anlatan-yilbasi-hediyeleri-4

Üzerinde sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafın ve mesajınızın yer alacağı bu çikolatalar kalpli kutusuyla birlikte gönderilmektedir. Tatlı bir yılbaşı hediyesi arıyorsanız bu çikolatalarla tanışmalısınız.

 

Sevgililere Özel 2017 Yılbaşı Kupası

aski-en-iyi-anlatan-yilbasi-hediyeleri-5

Sevgilinizle sizin isimlerinizin yazılı olacağı bu kupa bardağa, yeni yıl mesajınızı ve fotoğraflarınızı bastırabiliyorsunuz. Kupa bardakların sihirli ve beyaz olmak üzere iki seçeneği bulunmaktadır.

 

Kişiye Özel Kalp Kutuda Konuşan Kalp Puzzle

aski-en-iyi-anlatan-yilbasi-hediyeleri-6

Tasarım olarak 3 farklı modeli bulunan puzzleların üzerine dilediğiniz mesajı yazdırabiliyorsunuz. Puzzlelar kalp kutu ile birlikte yanında iki adet kalp çikolatayla gönderilmektedir.

 

Yılın Sevgilisi Belgesi

aski-en-iyi-anlatan-yilbasi-hediyeleri-7

Tamamen sevgilinize özel olarak hazırlanan bir sertifikayı yılbaşı hediyesi olarak tercih etmeye ne dersiniz? Sertifikanın üzerindeki metinleri ve fotoğrafı dilediğiniz şekilde değiştirebiliyorsunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *