anilari-taze-tutacak-yilbasi-hediyesi-fotograf-cerceveleri-9

Anıları Taze Tutacak Yılbaşı Hediyesi: Fotoğraf Çerçeveleri

Anılarına sadık olanların çok seveceğini düşündüğümüz birbirinden şık fotoğraf çerçevelerimizle tanışmaya ne dersiniz? Fotoğraf çekilmeyi seven dostlarınıza en sevdiği fotoğrafları muhafaza edebileceği dekoratif çerçeveler hediye edebilirsiniz. Anlamlı yılbaşı hediyeleri arayanların bu şık fotoğraf çerçevelerimizle de tanışmalarında fayda var. Annenize, arkadaşınıza, eşinize kısaca tüm sevdiklerinize hediye edebileceğiniz fotoğraf çerçevelerimizin farklı modelleri aşağıdaki gibidir…

 

Dekoratif Yılbaşı Hediyesi: Fotoğraf Çerçeveleri

Manyetik Kalp Fotoğraf Çerçevesi

anilari-taze-tutacak-yilbasi-hediyesi-fotograf-cerceveleri-1

Işıklı manyetik kalp fotoğraf çerçevesi ile sevgilinize romantik bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Fotoğraflı kısmı 360 derece dönebilen kalp fotoğraf çerçevesiyle 2017 yılına romantik bir başlangıç yapabilirsiniz.

 

Ahşap Dekoratif Fotoğraf Çerçevesi

anilari-taze-tutacak-yilbasi-hediyesi-fotograf-cerceveleri-2

Kolaj programı kullananlar bu renkli fotoğraf çerçevesini çok sevecekler :) En güzel anlarınızı temsil eden fotoğraflarınızı yerleştirebileceğiniz ahşap dekoratif fotoğraf çerçevesi kullanışlı hediye arayanların seçeneği olacak.

 

Retro Fotoğraf Çerçevesi

anilari-taze-tutacak-yilbasi-hediyesi-fotograf-cerceveleri-3

Nostaljiye özlem duyanlar retro fotoğraf çerçevelerimizi çok sevecekler. Çerçevelerin siyah ve kahverengi olmak üzere iki renk alternatifi bulunmaktadır.

 

İstanbul Temalı Fotoğraf Çerçeveleri

anilari-taze-tutacak-yilbasi-hediyesi-fotograf-cerceveleri-4

İstanbul temalı fotoğraf çerçevelerimiz sayesinde, tam bir İstanbul tutkunu olan dostlarınıza ömür boyu unutamayacakları bir yılbaşı hediyesi vermeye var mısınız? Çerçevelerin 4 farklı tasarım modeli bulunmaktadır.

 

Kalp Fotoğraf Çerçeveleri

anilari-taze-tutacak-yilbasi-hediyesi-fotograf-cerceveleri-5

Aşkınızı temsil edecek kalpli fotoğraf çerçeveleri ile fotoğrafladığınız en güzel anlarınızı çerçeveye yerleştirerek sevgilinize hediye edebilirsiniz. Sizi romantik görmek isteyen eşiniz de bu jestinizi unutamayacak 😉 Çerçevelerin siyah ve kırmızı olmak üzere 2 renk seçeneği vardır.

 

Dantelli Fotoğraf Çerçeveleri

anilari-taze-tutacak-yilbasi-hediyesi-fotograf-cerceveleri-6

Dantel modası hız kesmeden devam ediyor… Dantel tasarımıyla dekoratif olarak evinizde çok daha hoş duracak bu fotoğraf çerçevelerinin de 3 farklı modeli bulunmaktadır.

 

Fotoğraf Çerçeveli Nostaljik Metal Yarış Arabası

anilari-taze-tutacak-yilbasi-hediyesi-fotograf-cerceveleri-7

Araba tutkunları nostaljik fotoğraf çerçevesi ürünümüzü çok sevecekler. Küçük ama şık bir yılbaşı hediyesi vermek istiyorsanız iki renk alternatifi bulunan metal yarış arabası fotoğraf çerçevemizi tercih edebilirler.

 

Dönen Küp Resim Çerçevesi

anilari-taze-tutacak-yilbasi-hediyesi-fotograf-cerceveleri-8

Elektronik olarak fotoğraflarınızı yükleyebildiğiniz ve kendi etrafında 360 derece dönebilen küp resim çerçevesi sıradışı yılbaşı hediyesi arayanların büyük beğenisini kazanıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *