2012 Yılbaşı Hediye Fikirleri

Yılbaşı denince aklınıza ne geliyor? Peki, bazılarınız süslemeler diyebilir, bazılarınız yılbaşı kurabiyeleri diyorlar… Noel ağacı süsleri… Noel Baba, elbette! Ve çoğunuz bu geleneksel kutlamanın bir parçası olan yılbaşı hediyelerini görmek için sabırsızlanıyordur!

Bu yakınlarınıza ve sevdiklerinize hediye saçıp yeni yıla güzel bir başlangıç için senede bir kez elinize geçen bir fırsat.

Ama sıklıkla konu hediye seçmeye gelince, kafanız karışıyor, karar veremiyorsanız ve durum sürekli başınıza geliyorsa bu makaleyi okumanızı öneririm. Çünkü burada 2012 için bazı güzel yılbaşı hediye fikirleri var.

2012 İçin En iyi Yılbaşı Hediye Fikirleri

Aşağıda verilen bazı iyi Noel hediyesi fikirleri listesine bir göz atın. Hediyeyi seçerken, basit ama etkili tutun ve kesinlikle uzun vadede faydalı olacağından emin olun.

Kişiye Özel Hediyelik Eşyalar ve Kartlar

Kişiselleştirilmiş kupalar, t-şörtler veya fotoğraf çerçevelerinin modası asla geçmez, çünkü bunlar en iyi anıları saklar ve beraberinde sevgiyle paketlenir. Bu nedenle tasarımları ve fotoğrafları ona göre ayarlayın. Alternatif olarak, kendiniz bir fotoğraf albümü yapabilirsiniz, bu kesinlikle daha değerli olur! Eğer hiçbir şey yapamıyorsanız, şık bir hediye kartı alın ve güzel bir mektup yazın. Aşağıda daha fazla seçenek bulabilirsiniz:

 • El Yapımı Yılbaşı Hediyeleri
 • Son Dakika Yılbaşı Hediyeleri
 • Tüm Aile İçin Yılbaşı Hediye Fikirleri

Kışlık Giysiler

Mevsim kış olduğundan, kışlık kıyafetleri asla göz ardı edemem, ister kaşkol olsun, ister kışlık mont, bunlar kesinlikle ihtiyaç ve ailenizdeki herhangi bir birey için çok da güzel hediye olabilir. Doğru, bunlar çok para tutabilir, buna rağmen eğer elişinde iyiyseniz evde kendiniz örmeyi deneyebilirsiniz. Aksi takdirde, kimse yakınınızdaki bir mağazaya gidip de kaşmir bir kaşkol satın almanızdan alıkoyacak değildir! Ve bence bu 2010’de erkekler için alınabilecek en iyi 10 hediyeden biridir. Diğerleri için aşağıya göz atın.

 • Erkek Arkadaş İçin Yılbaşı Hediye Fikirleri
 • Baba için Yılbaşı Hediye Fikirleri
 • Erkek Arkadaş İçin Romantik Yılbaşı Hediyeleri
 • Nişanlınız İçin Yılbaşı Hediye Fikirleri

Oyuncaklar

Peki ya 2012’de çocuklar için hediye fikirleri yok mu? Piyasadan 2012 için bazı yılbaşı oyuncakları satın alabileceğinizi hatırlatayım. Aslında birçok seçeneğiniz var; pelüş bir oyuncak, Noel Baba, ya da bazı oyuncak araçlar alabilirsiniz. Bunların haricinde, bazı güzel video oyunları satın alabilirsiniz. Alternatif olarak, kutu oyunları ve yapbozlar bu aralar gençler arasında çok popüler ve çok güzel yılbaşı hediyesi olabilirler. Aslolan onları mutlu etmek! Daha fazla oyuncak seçenekleri için aşağıdaki bağlantılara bakın.

 

 • Emekleyen Bebekler İçin Yılbaşı Hediyeleri
 • Çocuklar İçin Yılbaşı Hediyeleri
 • Gençler İçin Yılbaşı Hediye Fikirleri
 • Çocuklar İçin Ucuz Yılbaşı Hediyeleri

Aksesuarlar

Aksesuar dediğim zaman, aslında geniş bir hediyelik eşya yelpazesini kastediyorum. Eğer hediye alacağınız kişi erkekse; gözlük, cüzdan, kravat veya kol saati alabilirsiniz. Diğer bir hediye fikri ise, omuz askılı çanta olabilir. Bu fikirler aslında kızlar için de geçerli olabilir, ama bence bir parfüm almak onlar için daha uygun olabilir. Eğer annenize hediye alıyorsanız, o zaman mum ve tabak çanak gibi şeyleri tercih edin derim. Anneniz bu 2012 yılbaşı hediye fikirlerimize bayılacak, emin olun! Aşağıda bazı diğer 2012 hediye fikirlerini bulabilirsiniz.

 • Anneler İçin Yılbaşı Hediye Fikirleri
 • Kızlar Yılbaşı Hediye Fikirleri
 • Karınız İçin Yılbaşı Hediye Fikirleri
 • Yeni Evliler Yılbaşı Hediyeleri
 • İş Arkadaşlarınız İçin Yılbaşı Hediye Fikirleri

Bu harika 2012 yılbaşı hediye fikirlerinin yanı sıra, siz de hediyelik bir kutu çikolata satın alabilirsiniz. Ve hediye vermek yerine, siz, aileniz ve arkadaşlarınızla müthiş yılbaşı yemeği tarifleri ile hoş bir sürpriz akşam yemeği ziyafeti planlayabilirsiniz. Birlikte zaman geçirmek bence yılbaşının asıl anlamı. Kendiniz karar verin ve bu tatil zamanını eğlenerek geçirin. Mutlu Noeller!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *